Ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf RNA bulmacada nedir?

Ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf RNA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf RNA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf RNA“ sorusuna cevap olarak “RİBOZOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı78

Anahtar Kelimeler:

bulmaca ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf rna, bulmaca sözlüğü 'ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf rna', sözlük ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf rna, ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf rna ne demek, bulmaca çözümü ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf rna, sözlükte ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf rna, ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf rna, bulmacada ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf rna, ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf rna açıklaması, sözlükte ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf rna ne, ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf rna tanımı, bulmaca soruları ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf rna, ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf rna nedir