Orta Asya’da yaşayan bazı Türk boyları arasında yaygın bir fal türü bulmacada nedir?

Orta Asya’da yaşayan bazı Türk boyları arasında yaygın bir fal türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Orta Asya’da yaşayan bazı Türk boyları arasında yaygın bir fal türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Orta Asya’da yaşayan bazı Türk boyları arasında yaygın bir fal türü“ sorusuna cevap olarak “KOMALAK”, “KUMALAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

bulmacada orta asya’da yaşayan bazı türk boyları arasında yaygın bir fal türü, orta asya’da yaşayan bazı türk boyları arasında yaygın bir fal türü tanımı, sözlükte orta asya’da yaşayan bazı türk boyları arasında yaygın bir fal türü, bulmaca soruları orta asya’da yaşayan bazı türk boyları arasında yaygın bir fal türü, bulmaca çözümü orta asya’da yaşayan bazı türk boyları arasında yaygın bir fal türü, orta asya’da yaşayan bazı türk boyları arasında yaygın bir fal türü ne demek, bulmaca sözlüğü 'orta asya’da yaşayan bazı türk boyları arasında yaygın bir fal türü', orta asya’da yaşayan bazı türk boyları arasında yaygın bir fal türü açıklaması, orta asya’da yaşayan bazı türk boyları arasında yaygın bir fal türü, bulmaca orta asya’da yaşayan bazı türk boyları arasında yaygın bir fal türü, sözlükte orta asya’da yaşayan bazı türk boyları arasında yaygın bir fal türü ne, orta asya’da yaşayan bazı türk boyları arasında yaygın bir fal türü nedir, sözlük orta asya’da yaşayan bazı türk boyları arasında yaygın bir fal türü