Orta Asya Türkleri’nde kurbanlık at bulmacada nedir?

Orta Asya Türkleri’nde kurbanlık at“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Orta Asya Türkleri’nde kurbanlık at” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Orta Asya Türkleri’nde kurbanlık at“ sorusuna cevap olarak “BAYDARA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

orta asya türkleri’nde kurbanlık at ne demek, orta asya türkleri’nde kurbanlık at açıklaması, bulmacada orta asya türkleri’nde kurbanlık at, bulmaca orta asya türkleri’nde kurbanlık at, orta asya türkleri’nde kurbanlık at tanımı, bulmaca sözlüğü 'orta asya türkleri’nde kurbanlık at', sözlük orta asya türkleri’nde kurbanlık at, sözlükte orta asya türkleri’nde kurbanlık at, bulmaca çözümü orta asya türkleri’nde kurbanlık at, orta asya türkleri’nde kurbanlık at nedir, bulmaca soruları orta asya türkleri’nde kurbanlık at, orta asya türkleri’nde kurbanlık at, sözlükte orta asya türkleri’nde kurbanlık at ne