Orta Anadolu’ya özgü bir halk oyunu bulmacada nedir?

Orta Anadolu’ya özgü bir halk oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Orta Anadolu’ya özgü bir halk oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Orta Anadolu’ya özgü bir halk oyunu“ sorusuna cevap olarak “ÜÇAYAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

orta anadolu’ya özgü bir halk oyunu ne demek, bulmaca orta anadolu’ya özgü bir halk oyunu, orta anadolu’ya özgü bir halk oyunu tanımı, sözlük orta anadolu’ya özgü bir halk oyunu, orta anadolu’ya özgü bir halk oyunu, orta anadolu’ya özgü bir halk oyunu nedir, orta anadolu’ya özgü bir halk oyunu açıklaması, bulmacada orta anadolu’ya özgü bir halk oyunu, sözlükte orta anadolu’ya özgü bir halk oyunu, sözlükte orta anadolu’ya özgü bir halk oyunu ne, bulmaca çözümü orta anadolu’ya özgü bir halk oyunu, bulmaca sözlüğü 'orta anadolu’ya özgü bir halk oyunu', bulmaca soruları orta anadolu’ya özgü bir halk oyunu