Orta Anadolu’ya özgü çoban köpeği ırkı bulmacada nedir?

Orta Anadolu’ya özgü çoban köpeği ırkı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Orta Anadolu’ya özgü çoban köpeği ırkı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Orta Anadolu’ya özgü çoban köpeği ırkı“ sorusuna cevap olarak “AKBAŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmaca orta anadolu’ya özgü çoban köpeği ırkı, bulmaca çözümü orta anadolu’ya özgü çoban köpeği ırkı, bulmaca soruları orta anadolu’ya özgü çoban köpeği ırkı, sözlükte orta anadolu’ya özgü çoban köpeği ırkı ne, orta anadolu’ya özgü çoban köpeği ırkı tanımı, bulmacada orta anadolu’ya özgü çoban köpeği ırkı, orta anadolu’ya özgü çoban köpeği ırkı ne demek, orta anadolu’ya özgü çoban köpeği ırkı açıklaması, sözlükte orta anadolu’ya özgü çoban köpeği ırkı, bulmaca sözlüğü 'orta anadolu’ya özgü çoban köpeği ırkı', orta anadolu’ya özgü çoban köpeği ırkı, sözlük orta anadolu’ya özgü çoban köpeği ırkı, orta anadolu’ya özgü çoban köpeği ırkı nedir