Orta Anadolu’da bir ilk çağ yerleşmesi bulmacada nedir?

Orta Anadolu’da bir ilk çağ yerleşmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Orta Anadolu’da bir ilk çağ yerleşmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Orta Anadolu’da bir ilk çağ yerleşmesi“ sorusuna cevap olarak “ABARNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü orta anadolu’da bir ilk çağ yerleşmesi, bulmaca sözlüğü 'orta anadolu’da bir ilk çağ yerleşmesi', bulmaca soruları orta anadolu’da bir ilk çağ yerleşmesi, sözlükte orta anadolu’da bir ilk çağ yerleşmesi ne, orta anadolu’da bir ilk çağ yerleşmesi açıklaması, orta anadolu’da bir ilk çağ yerleşmesi ne demek, orta anadolu’da bir ilk çağ yerleşmesi nedir, orta anadolu’da bir ilk çağ yerleşmesi tanımı, sözlükte orta anadolu’da bir ilk çağ yerleşmesi, bulmacada orta anadolu’da bir ilk çağ yerleşmesi, orta anadolu’da bir ilk çağ yerleşmesi, bulmaca orta anadolu’da bir ilk çağ yerleşmesi, sözlük orta anadolu’da bir ilk çağ yerleşmesi