Orta Afrika’da yaşayan bir halk bulmacada nedir?

Orta Afrika’da yaşayan bir halk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Orta Afrika’da yaşayan bir halk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Orta Afrika’da yaşayan bir halk“ sorusuna cevap olarak “AZANDELER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

sözlükte orta afrika’da yaşayan bir halk, orta afrika’da yaşayan bir halk, bulmacada orta afrika’da yaşayan bir halk, bulmaca orta afrika’da yaşayan bir halk, orta afrika’da yaşayan bir halk tanımı, orta afrika’da yaşayan bir halk açıklaması, orta afrika’da yaşayan bir halk ne demek, bulmaca soruları orta afrika’da yaşayan bir halk, sözlük orta afrika’da yaşayan bir halk, bulmaca sözlüğü 'orta afrika’da yaşayan bir halk', sözlükte orta afrika’da yaşayan bir halk ne, bulmaca çözümü orta afrika’da yaşayan bir halk, orta afrika’da yaşayan bir halk nedir