Orta çizgiden uzaklaşmak ve ya uzaklaştırmak bulmacada nedir?

Orta çizgiden uzaklaşmak ve ya uzaklaştırmak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Orta çizgiden uzaklaşmak ve ya uzaklaştırmak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Orta çizgiden uzaklaşmak ve ya uzaklaştırmak“ sorusuna cevap olarak “ABDUKSİYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları orta çizgiden uzaklaşmak ve ya uzaklaştırmak, orta çizgiden uzaklaşmak ve ya uzaklaştırmak açıklaması, bulmaca çözümü orta çizgiden uzaklaşmak ve ya uzaklaştırmak, bulmaca sözlüğü 'orta çizgiden uzaklaşmak ve ya uzaklaştırmak', orta çizgiden uzaklaşmak ve ya uzaklaştırmak, orta çizgiden uzaklaşmak ve ya uzaklaştırmak ne demek, bulmacada orta çizgiden uzaklaşmak ve ya uzaklaştırmak, sözlükte orta çizgiden uzaklaşmak ve ya uzaklaştırmak ne, orta çizgiden uzaklaşmak ve ya uzaklaştırmak nedir, sözlük orta çizgiden uzaklaşmak ve ya uzaklaştırmak, sözlükte orta çizgiden uzaklaşmak ve ya uzaklaştırmak, bulmaca orta çizgiden uzaklaşmak ve ya uzaklaştırmak, orta çizgiden uzaklaşmak ve ya uzaklaştırmak tanımı