Ormanlara büyük zarar veren bir böcek bulmacada nedir?

Ormanlara büyük zarar veren bir böcek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ormanlara büyük zarar veren bir böcek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ormanlara büyük zarar veren bir böcek“ sorusuna cevap olarak “KESE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

sözlük ormanlara büyük zarar veren bir böcek, bulmaca ormanlara büyük zarar veren bir böcek, bulmaca sözlüğü 'ormanlara büyük zarar veren bir böcek', sözlükte ormanlara büyük zarar veren bir böcek ne, ormanlara büyük zarar veren bir böcek tanımı, bulmaca soruları ormanlara büyük zarar veren bir böcek, ormanlara büyük zarar veren bir böcek, sözlükte ormanlara büyük zarar veren bir böcek, bulmaca çözümü ormanlara büyük zarar veren bir böcek, ormanlara büyük zarar veren bir böcek ne demek, bulmacada ormanlara büyük zarar veren bir böcek, ormanlara büyük zarar veren bir böcek açıklaması, ormanlara büyük zarar veren bir böcek nedir