Ormandan ağaç kesme yoluyla tarıma elverişli bir duruma getirilen arazi bulmacada nedir?

Ormandan ağaç kesme yoluyla tarıma elverişli bir duruma getirilen arazi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ormandan ağaç kesme yoluyla tarıma elverişli bir duruma getirilen arazi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ormandan ağaç kesme yoluyla tarıma elverişli bir duruma getirilen arazi“ sorusuna cevap olarak “AÇMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

ormandan ağaç kesme yoluyla tarıma elverişli bir duruma getirilen arazi açıklaması, ormandan ağaç kesme yoluyla tarıma elverişli bir duruma getirilen arazi ne demek, ormandan ağaç kesme yoluyla tarıma elverişli bir duruma getirilen arazi tanımı, sözlükte ormandan ağaç kesme yoluyla tarıma elverişli bir duruma getirilen arazi, sözlükte ormandan ağaç kesme yoluyla tarıma elverişli bir duruma getirilen arazi ne, bulmaca soruları ormandan ağaç kesme yoluyla tarıma elverişli bir duruma getirilen arazi, ormandan ağaç kesme yoluyla tarıma elverişli bir duruma getirilen arazi nedir, ormandan ağaç kesme yoluyla tarıma elverişli bir duruma getirilen arazi, bulmacada ormandan ağaç kesme yoluyla tarıma elverişli bir duruma getirilen arazi, bulmaca sözlüğü 'ormandan ağaç kesme yoluyla tarıma elverişli bir duruma getirilen arazi', bulmaca çözümü ormandan ağaç kesme yoluyla tarıma elverişli bir duruma getirilen arazi, bulmaca ormandan ağaç kesme yoluyla tarıma elverişli bir duruma getirilen arazi, sözlük ormandan ağaç kesme yoluyla tarıma elverişli bir duruma getirilen arazi