Ormanda ağaçların atıldığı dik yamaç bulmacada nedir?

Ormanda ağaçların atıldığı dik yamaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ormanda ağaçların atıldığı dik yamaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ormanda ağaçların atıldığı dik yamaç“ sorusuna cevap olarak “SATAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ormanda ağaçların atıldığı dik yamaç ne, bulmaca sözlüğü 'ormanda ağaçların atıldığı dik yamaç', bulmaca ormanda ağaçların atıldığı dik yamaç, ormanda ağaçların atıldığı dik yamaç ne demek, ormanda ağaçların atıldığı dik yamaç açıklaması, ormanda ağaçların atıldığı dik yamaç, bulmaca soruları ormanda ağaçların atıldığı dik yamaç, sözlük ormanda ağaçların atıldığı dik yamaç, ormanda ağaçların atıldığı dik yamaç tanımı, bulmacada ormanda ağaçların atıldığı dik yamaç, sözlükte ormanda ağaçların atıldığı dik yamaç, bulmaca çözümü ormanda ağaçların atıldığı dik yamaç, ormanda ağaçların atıldığı dik yamaç nedir