Orman Kesilerek Açılmış Alan bulmacada nedir?

Orman Kesilerek Açılmış Alan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Orman Kesilerek Açılmış Alan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Orman Kesilerek Açılmış Alan“ sorusuna cevap olarak “TONAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

orman kesilerek açılmış alan nedir, orman kesilerek açılmış alan tanımı, sözlükte orman kesilerek açılmış alan, bulmacada orman kesilerek açılmış alan, bulmaca çözümü orman kesilerek açılmış alan, sözlükte orman kesilerek açılmış alan ne, sözlük orman kesilerek açılmış alan, bulmaca soruları orman kesilerek açılmış alan, orman kesilerek açılmış alan ne demek, orman kesilerek açılmış alan açıklaması, bulmaca orman kesilerek açılmış alan, bulmaca sözlüğü 'orman kesilerek açılmış alan', orman kesilerek açılmış alan