Organizmadaki Sodyumun Azalması bulmacada nedir?

Organizmadaki Sodyumun Azalması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Organizmadaki Sodyumun Azalması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Organizmadaki Sodyumun Azalması“ sorusuna cevap olarak “NATROPENİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

sözlükte organizmadaki sodyumun azalması, organizmadaki sodyumun azalması, organizmadaki sodyumun azalması nedir, organizmadaki sodyumun azalması açıklaması, sözlük organizmadaki sodyumun azalması, bulmaca soruları organizmadaki sodyumun azalması, bulmaca sözlüğü 'organizmadaki sodyumun azalması', organizmadaki sodyumun azalması tanımı, bulmaca organizmadaki sodyumun azalması, bulmacada organizmadaki sodyumun azalması, bulmaca çözümü organizmadaki sodyumun azalması, sözlükte organizmadaki sodyumun azalması ne, organizmadaki sodyumun azalması ne demek