Organik veya ruhi büyük sıkıntı bulmacada nedir?

Organik veya ruhi büyük sıkıntı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Organik veya ruhi büyük sıkıntı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Organik veya ruhi büyük sıkıntı“ sorusuna cevap olarak “AZAP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları organik veya ruhi büyük sıkıntı, organik veya ruhi büyük sıkıntı ne demek, sözlük organik veya ruhi büyük sıkıntı, bulmaca sözlüğü 'organik veya ruhi büyük sıkıntı', organik veya ruhi büyük sıkıntı açıklaması, organik veya ruhi büyük sıkıntı tanımı, bulmaca organik veya ruhi büyük sıkıntı, sözlükte organik veya ruhi büyük sıkıntı ne, bulmacada organik veya ruhi büyük sıkıntı, organik veya ruhi büyük sıkıntı, bulmaca çözümü organik veya ruhi büyük sıkıntı, organik veya ruhi büyük sıkıntı nedir, sözlükte organik veya ruhi büyük sıkıntı