Organ içinde veya aralarında kan birikmesi bulmacada nedir?

Organ içinde veya aralarında kan birikmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Organ içinde veya aralarında kan birikmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Organ içinde veya aralarında kan birikmesi“ sorusuna cevap olarak “HEMATOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

organ içinde veya aralarında kan birikmesi ne demek, sözlükte organ içinde veya aralarında kan birikmesi ne, sözlük organ içinde veya aralarında kan birikmesi, organ içinde veya aralarında kan birikmesi, bulmaca sözlüğü 'organ içinde veya aralarında kan birikmesi', bulmaca çözümü organ içinde veya aralarında kan birikmesi, sözlükte organ içinde veya aralarında kan birikmesi, organ içinde veya aralarında kan birikmesi nedir, bulmacada organ içinde veya aralarında kan birikmesi, organ içinde veya aralarında kan birikmesi açıklaması, organ içinde veya aralarında kan birikmesi tanımı, bulmaca soruları organ içinde veya aralarında kan birikmesi, bulmaca organ içinde veya aralarında kan birikmesi