Organ içersinde veya doku aralarında kan birikmesi bulmacada nedir?

Organ içersinde veya doku aralarında kan birikmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Organ içersinde veya doku aralarında kan birikmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Organ içersinde veya doku aralarında kan birikmesi“ sorusuna cevap olarak “HEMATOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

organ içersinde veya doku aralarında kan birikmesi açıklaması, bulmaca organ içersinde veya doku aralarında kan birikmesi, organ içersinde veya doku aralarında kan birikmesi ne demek, sözlükte organ içersinde veya doku aralarında kan birikmesi, bulmaca soruları organ içersinde veya doku aralarında kan birikmesi, organ içersinde veya doku aralarında kan birikmesi, organ içersinde veya doku aralarında kan birikmesi nedir, bulmaca sözlüğü 'organ içersinde veya doku aralarında kan birikmesi', bulmaca çözümü organ içersinde veya doku aralarında kan birikmesi, organ içersinde veya doku aralarında kan birikmesi tanımı, bulmacada organ içersinde veya doku aralarında kan birikmesi, sözlük organ içersinde veya doku aralarında kan birikmesi, sözlükte organ içersinde veya doku aralarında kan birikmesi ne