Optik sistemlerin yakınsaklık birimi bulmacada nedir?

Optik sistemlerin yakınsaklık birimi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Optik sistemlerin yakınsaklık birimi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Optik sistemlerin yakınsaklık birimi“ sorusuna cevap olarak “DİYOPTRİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları optik sistemlerin yakınsaklık birimi, optik sistemlerin yakınsaklık birimi nedir, optik sistemlerin yakınsaklık birimi açıklaması, bulmacada optik sistemlerin yakınsaklık birimi, bulmaca sözlüğü 'optik sistemlerin yakınsaklık birimi', optik sistemlerin yakınsaklık birimi tanımı, sözlükte optik sistemlerin yakınsaklık birimi, sözlükte optik sistemlerin yakınsaklık birimi ne, bulmaca optik sistemlerin yakınsaklık birimi, optik sistemlerin yakınsaklık birimi, sözlük optik sistemlerin yakınsaklık birimi, bulmaca çözümü optik sistemlerin yakınsaklık birimi, optik sistemlerin yakınsaklık birimi ne demek