Onikibin yıl önce Pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın a bulmacada nedir?

Onikibin yıl önce Pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın a“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Onikibin yıl önce Pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın a” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Onikibin yıl önce Pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın a“ sorusuna cevap olarak “MU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'onikibin yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın a', onikibin yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın a tanımı, sözlükte onikibin yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın a ne, bulmacada onikibin yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın a, onikibin yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın a ne demek, onikibin yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın a, bulmaca onikibin yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın a, sözlükte onikibin yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın a, onikibin yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın a açıklaması, onikibin yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın a nedir, bulmaca soruları onikibin yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın a, sözlük onikibin yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın a, bulmaca çözümü onikibin yıl önce pasifik’e gömüldüğüne inanılan insanlığın ve uygarlığın a