Oniki Parmak Barsağından Sonra Gelen İnce Barsak Bölümü bulmacada nedir?

Oniki Parmak Barsağından Sonra Gelen İnce Barsak Bölümü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Oniki Parmak Barsağından Sonra Gelen İnce Barsak Bölümü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Oniki Parmak Barsağından Sonra Gelen İnce Barsak Bölümü“ sorusuna cevap olarak “JEJENUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

oniki parmak barsağından sonra gelen i̇nce barsak bölümü tanımı, sözlükte oniki parmak barsağından sonra gelen i̇nce barsak bölümü, oniki parmak barsağından sonra gelen i̇nce barsak bölümü ne demek, sözlük oniki parmak barsağından sonra gelen i̇nce barsak bölümü, bulmacada oniki parmak barsağından sonra gelen i̇nce barsak bölümü, bulmaca sözlüğü 'oniki parmak barsağından sonra gelen i̇nce barsak bölümü', sözlükte oniki parmak barsağından sonra gelen i̇nce barsak bölümü ne, bulmaca oniki parmak barsağından sonra gelen i̇nce barsak bölümü, oniki parmak barsağından sonra gelen i̇nce barsak bölümü, oniki parmak barsağından sonra gelen i̇nce barsak bölümü açıklaması, oniki parmak barsağından sonra gelen i̇nce barsak bölümü nedir, bulmaca soruları oniki parmak barsağından sonra gelen i̇nce barsak bölümü, bulmaca çözümü oniki parmak barsağından sonra gelen i̇nce barsak bölümü