On sekizinci yüzyılda Avrupa’ya egemen olan İtalyan opera tarzının adı bulmacada nedir?

On sekizinci yüzyılda Avrupa’ya egemen olan İtalyan opera tarzının adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “On sekizinci yüzyılda Avrupa’ya egemen olan İtalyan opera tarzının adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “On sekizinci yüzyılda Avrupa’ya egemen olan İtalyan opera tarzının adı“ sorusuna cevap olarak “NAPOLİTEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'on sekizinci yüzyılda avrupa’ya egemen olan i̇talyan opera tarzının adı', on sekizinci yüzyılda avrupa’ya egemen olan i̇talyan opera tarzının adı ne demek, on sekizinci yüzyılda avrupa’ya egemen olan i̇talyan opera tarzının adı, bulmaca çözümü on sekizinci yüzyılda avrupa’ya egemen olan i̇talyan opera tarzının adı, sözlük on sekizinci yüzyılda avrupa’ya egemen olan i̇talyan opera tarzının adı, bulmacada on sekizinci yüzyılda avrupa’ya egemen olan i̇talyan opera tarzının adı, bulmaca soruları on sekizinci yüzyılda avrupa’ya egemen olan i̇talyan opera tarzının adı, sözlükte on sekizinci yüzyılda avrupa’ya egemen olan i̇talyan opera tarzının adı ne, on sekizinci yüzyılda avrupa’ya egemen olan i̇talyan opera tarzının adı nedir, on sekizinci yüzyılda avrupa’ya egemen olan i̇talyan opera tarzının adı tanımı, sözlükte on sekizinci yüzyılda avrupa’ya egemen olan i̇talyan opera tarzının adı, bulmaca on sekizinci yüzyılda avrupa’ya egemen olan i̇talyan opera tarzının adı, on sekizinci yüzyılda avrupa’ya egemen olan i̇talyan opera tarzının adı açıklaması