Omuza geçirilerek çalınan çember biçiminde nefesli çalgı bulmacada nedir?

Omuza geçirilerek çalınan çember biçiminde nefesli çalgı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Omuza geçirilerek çalınan çember biçiminde nefesli çalgı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Omuza geçirilerek çalınan çember biçiminde nefesli çalgı“ sorusuna cevap olarak “HELİKON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

omuza geçirilerek çalınan çember biçiminde nefesli çalgı nedir, sözlükte omuza geçirilerek çalınan çember biçiminde nefesli çalgı, omuza geçirilerek çalınan çember biçiminde nefesli çalgı açıklaması, sözlük omuza geçirilerek çalınan çember biçiminde nefesli çalgı, bulmaca çözümü omuza geçirilerek çalınan çember biçiminde nefesli çalgı, omuza geçirilerek çalınan çember biçiminde nefesli çalgı tanımı, omuza geçirilerek çalınan çember biçiminde nefesli çalgı ne demek, bulmaca omuza geçirilerek çalınan çember biçiminde nefesli çalgı, bulmaca sözlüğü 'omuza geçirilerek çalınan çember biçiminde nefesli çalgı', sözlükte omuza geçirilerek çalınan çember biçiminde nefesli çalgı ne, bulmaca soruları omuza geçirilerek çalınan çember biçiminde nefesli çalgı, omuza geçirilerek çalınan çember biçiminde nefesli çalgı, bulmacada omuza geçirilerek çalınan çember biçiminde nefesli çalgı