Omurları birbirine birleştiren ana madde bulmacada nedir?

Omurları birbirine birleştiren ana madde“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Omurları birbirine birleştiren ana madde” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Omurları birbirine birleştiren ana madde“ sorusuna cevap olarak “DİSK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

sözlükte omurları birbirine birleştiren ana madde, sözlük omurları birbirine birleştiren ana madde, bulmaca omurları birbirine birleştiren ana madde, bulmaca soruları omurları birbirine birleştiren ana madde, bulmacada omurları birbirine birleştiren ana madde, omurları birbirine birleştiren ana madde nedir, omurları birbirine birleştiren ana madde tanımı, omurları birbirine birleştiren ana madde, omurları birbirine birleştiren ana madde ne demek, bulmaca sözlüğü 'omurları birbirine birleştiren ana madde', omurları birbirine birleştiren ana madde açıklaması, bulmaca çözümü omurları birbirine birleştiren ana madde, sözlükte omurları birbirine birleştiren ana madde ne