Omurilik Hastalıklarının Genel Adı bulmacada nedir?

Omurilik Hastalıklarının Genel Adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Omurilik Hastalıklarının Genel Adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Omurilik Hastalıklarının Genel Adı“ sorusuna cevap olarak “MİYELOPATİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca omurilik hastalıklarının genel adı, sözlükte omurilik hastalıklarının genel adı ne, omurilik hastalıklarının genel adı, omurilik hastalıklarının genel adı açıklaması, bulmaca sözlüğü 'omurilik hastalıklarının genel adı', omurilik hastalıklarının genel adı ne demek, bulmacada omurilik hastalıklarının genel adı, omurilik hastalıklarının genel adı tanımı, bulmaca soruları omurilik hastalıklarının genel adı, sözlükte omurilik hastalıklarının genel adı, sözlük omurilik hastalıklarının genel adı, bulmaca çözümü omurilik hastalıklarının genel adı, omurilik hastalıklarının genel adı nedir