Omurgasız hayvanlarda bulunan boşaltım organı bulmacada nedir?

Omurgasız hayvanlarda bulunan boşaltım organı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Omurgasız hayvanlarda bulunan boşaltım organı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Omurgasız hayvanlarda bulunan boşaltım organı“ sorusuna cevap olarak “NEFRİDYUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

bulmacada omurgasız hayvanlarda bulunan boşaltım organı, sözlükte omurgasız hayvanlarda bulunan boşaltım organı, omurgasız hayvanlarda bulunan boşaltım organı, omurgasız hayvanlarda bulunan boşaltım organı açıklaması, sözlük omurgasız hayvanlarda bulunan boşaltım organı, bulmaca çözümü omurgasız hayvanlarda bulunan boşaltım organı, bulmaca omurgasız hayvanlarda bulunan boşaltım organı, sözlükte omurgasız hayvanlarda bulunan boşaltım organı ne, omurgasız hayvanlarda bulunan boşaltım organı ne demek, bulmaca soruları omurgasız hayvanlarda bulunan boşaltım organı, bulmaca sözlüğü 'omurgasız hayvanlarda bulunan boşaltım organı', omurgasız hayvanlarda bulunan boşaltım organı nedir, omurgasız hayvanlarda bulunan boşaltım organı tanımı