Omurgalı canlıların kanında ve dokularında yaşayan kıl kurdu cinsi parazit bulmacada nedir?

Omurgalı canlıların kanında ve dokularında yaşayan kıl kurdu cinsi parazit“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Omurgalı canlıların kanında ve dokularında yaşayan kıl kurdu cinsi parazit” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Omurgalı canlıların kanında ve dokularında yaşayan kıl kurdu cinsi parazit“ sorusuna cevap olarak “FİLİRİA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

omurgalı canlıların kanında ve dokularında yaşayan kıl kurdu cinsi parazit tanımı, omurgalı canlıların kanında ve dokularında yaşayan kıl kurdu cinsi parazit, omurgalı canlıların kanında ve dokularında yaşayan kıl kurdu cinsi parazit açıklaması, sözlükte omurgalı canlıların kanında ve dokularında yaşayan kıl kurdu cinsi parazit, bulmaca sözlüğü 'omurgalı canlıların kanında ve dokularında yaşayan kıl kurdu cinsi parazit', sözlük omurgalı canlıların kanında ve dokularında yaşayan kıl kurdu cinsi parazit, bulmaca omurgalı canlıların kanında ve dokularında yaşayan kıl kurdu cinsi parazit, omurgalı canlıların kanında ve dokularında yaşayan kıl kurdu cinsi parazit nedir, bulmaca soruları omurgalı canlıların kanında ve dokularında yaşayan kıl kurdu cinsi parazit, omurgalı canlıların kanında ve dokularında yaşayan kıl kurdu cinsi parazit ne demek, bulmacada omurgalı canlıların kanında ve dokularında yaşayan kıl kurdu cinsi parazit, bulmaca çözümü omurgalı canlıların kanında ve dokularında yaşayan kıl kurdu cinsi parazit, sözlükte omurgalı canlıların kanında ve dokularında yaşayan kıl kurdu cinsi parazit ne