Omurga Dışında Oluşan Omurilik bulmacada nedir?

Omurga Dışında Oluşan Omurilik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Omurga Dışında Oluşan Omurilik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Omurga Dışında Oluşan Omurilik“ sorusuna cevap olarak “MİYELOSEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'omurga dışında oluşan omurilik', omurga dışında oluşan omurilik tanımı, omurga dışında oluşan omurilik açıklaması, bulmaca omurga dışında oluşan omurilik, omurga dışında oluşan omurilik, omurga dışında oluşan omurilik ne demek, bulmacada omurga dışında oluşan omurilik, omurga dışında oluşan omurilik nedir, sözlükte omurga dışında oluşan omurilik, bulmaca soruları omurga dışında oluşan omurilik, sözlük omurga dışında oluşan omurilik, bulmaca çözümü omurga dışında oluşan omurilik, sözlükte omurga dışında oluşan omurilik ne