Oluk ve yiv açmaya yarayan araç bulmacada nedir?

Oluk ve yiv açmaya yarayan araç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Oluk ve yiv açmaya yarayan araç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Oluk ve yiv açmaya yarayan araç“ sorusuna cevap olarak “KINDIRAÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü oluk ve yiv açmaya yarayan araç, oluk ve yiv açmaya yarayan araç ne demek, sözlük oluk ve yiv açmaya yarayan araç, bulmacada oluk ve yiv açmaya yarayan araç, oluk ve yiv açmaya yarayan araç açıklaması, oluk ve yiv açmaya yarayan araç, bulmaca soruları oluk ve yiv açmaya yarayan araç, sözlükte oluk ve yiv açmaya yarayan araç ne, bulmaca sözlüğü 'oluk ve yiv açmaya yarayan araç', oluk ve yiv açmaya yarayan araç tanımı, oluk ve yiv açmaya yarayan araç nedir, sözlükte oluk ve yiv açmaya yarayan araç, bulmaca oluk ve yiv açmaya yarayan araç