Olgunlaşmamış Cevizin Üzerindeki Yeşil Kabuk bulmacada nedir?

Olgunlaşmamış Cevizin Üzerindeki Yeşil Kabuk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Olgunlaşmamış Cevizin Üzerindeki Yeşil Kabuk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Olgunlaşmamış Cevizin Üzerindeki Yeşil Kabuk“ sorusuna cevap olarak “BABIK”, “BOBİK”, “BOLUK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlük olgunlaşmamış cevizin üzerindeki yeşil kabuk, olgunlaşmamış cevizin üzerindeki yeşil kabuk tanımı, bulmacada olgunlaşmamış cevizin üzerindeki yeşil kabuk, bulmaca olgunlaşmamış cevizin üzerindeki yeşil kabuk, sözlükte olgunlaşmamış cevizin üzerindeki yeşil kabuk, olgunlaşmamış cevizin üzerindeki yeşil kabuk ne demek, bulmaca soruları olgunlaşmamış cevizin üzerindeki yeşil kabuk, olgunlaşmamış cevizin üzerindeki yeşil kabuk nedir, olgunlaşmamış cevizin üzerindeki yeşil kabuk, bulmaca çözümü olgunlaşmamış cevizin üzerindeki yeşil kabuk, olgunlaşmamış cevizin üzerindeki yeşil kabuk açıklaması, sözlükte olgunlaşmamış cevizin üzerindeki yeşil kabuk ne, bulmaca sözlüğü 'olgunlaşmamış cevizin üzerindeki yeşil kabuk'