Okyonuslarda ışıktan yoksun olan yerlere verilen ad bulmacada nedir?

Okyonuslarda ışıktan yoksun olan yerlere verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Okyonuslarda ışıktan yoksun olan yerlere verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Okyonuslarda ışıktan yoksun olan yerlere verilen ad“ sorusuna cevap olarak “AFOTİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

okyonuslarda ışıktan yoksun olan yerlere verilen ad tanımı, sözlükte okyonuslarda ışıktan yoksun olan yerlere verilen ad, bulmacada okyonuslarda ışıktan yoksun olan yerlere verilen ad, bulmaca soruları okyonuslarda ışıktan yoksun olan yerlere verilen ad, okyonuslarda ışıktan yoksun olan yerlere verilen ad açıklaması, bulmaca okyonuslarda ışıktan yoksun olan yerlere verilen ad, okyonuslarda ışıktan yoksun olan yerlere verilen ad, okyonuslarda ışıktan yoksun olan yerlere verilen ad ne demek, bulmaca sözlüğü 'okyonuslarda ışıktan yoksun olan yerlere verilen ad', sözlükte okyonuslarda ışıktan yoksun olan yerlere verilen ad ne, bulmaca çözümü okyonuslarda ışıktan yoksun olan yerlere verilen ad, okyonuslarda ışıktan yoksun olan yerlere verilen ad nedir, sözlük okyonuslarda ışıktan yoksun olan yerlere verilen ad