Okyanusya Adalarına Özgü Bir Tür Hafif Tekne bulmacada nedir?

Okyanusya Adalarına Özgü Bir Tür Hafif Tekne“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Okyanusya Adalarına Özgü Bir Tür Hafif Tekne” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Okyanusya Adalarına Özgü Bir Tür Hafif Tekne“ sorusuna cevap olarak “KALİA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlükte okyanusya adalarına özgü bir tür hafif tekne, okyanusya adalarına özgü bir tür hafif tekne tanımı, okyanusya adalarına özgü bir tür hafif tekne ne demek, okyanusya adalarına özgü bir tür hafif tekne açıklaması, bulmaca çözümü okyanusya adalarına özgü bir tür hafif tekne, bulmaca okyanusya adalarına özgü bir tür hafif tekne, sözlük okyanusya adalarına özgü bir tür hafif tekne, sözlükte okyanusya adalarına özgü bir tür hafif tekne ne, bulmaca soruları okyanusya adalarına özgü bir tür hafif tekne, bulmaca sözlüğü 'okyanusya adalarına özgü bir tür hafif tekne', bulmacada okyanusya adalarına özgü bir tür hafif tekne, okyanusya adalarına özgü bir tür hafif tekne nedir, okyanusya adalarına özgü bir tür hafif tekne