Okyanus ya da denizlerin tabanında oluşan deprem bulmacada nedir?

Okyanus ya da denizlerin tabanında oluşan deprem“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Okyanus ya da denizlerin tabanında oluşan deprem” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Okyanus ya da denizlerin tabanında oluşan deprem“ sorusuna cevap olarak “TSUNAMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü okyanus ya da denizlerin tabanında oluşan deprem, okyanus ya da denizlerin tabanında oluşan deprem nedir, sözlükte okyanus ya da denizlerin tabanında oluşan deprem ne, okyanus ya da denizlerin tabanında oluşan deprem ne demek, sözlük okyanus ya da denizlerin tabanında oluşan deprem, okyanus ya da denizlerin tabanında oluşan deprem açıklaması, okyanus ya da denizlerin tabanında oluşan deprem, bulmaca soruları okyanus ya da denizlerin tabanında oluşan deprem, bulmaca okyanus ya da denizlerin tabanında oluşan deprem, bulmacada okyanus ya da denizlerin tabanında oluşan deprem, okyanus ya da denizlerin tabanında oluşan deprem tanımı, bulmaca sözlüğü 'okyanus ya da denizlerin tabanında oluşan deprem', sözlükte okyanus ya da denizlerin tabanında oluşan deprem