Okuma yeteneğindeki bozukluk bulmacada nedir?

Okuma yeteneğindeki bozukluk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Okuma yeteneğindeki bozukluk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Okuma yeteneğindeki bozukluk“ sorusuna cevap olarak “DİSLEKSİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

okuma yeteneğindeki bozukluk, bulmaca sözlüğü 'okuma yeteneğindeki bozukluk', okuma yeteneğindeki bozukluk açıklaması, bulmaca çözümü okuma yeteneğindeki bozukluk, okuma yeteneğindeki bozukluk nedir, bulmaca soruları okuma yeteneğindeki bozukluk, sözlükte okuma yeteneğindeki bozukluk, bulmaca okuma yeteneğindeki bozukluk, bulmacada okuma yeteneğindeki bozukluk, okuma yeteneğindeki bozukluk tanımı, sözlükte okuma yeteneğindeki bozukluk ne, sözlük okuma yeteneğindeki bozukluk, okuma yeteneğindeki bozukluk ne demek