Okkanın dört yüzde birine eşit olan eski bir ağırlık ölçüsü bulmacada nedir?

Okkanın dört yüzde birine eşit olan eski bir ağırlık ölçüsü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Okkanın dört yüzde birine eşit olan eski bir ağırlık ölçüsü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Okkanın dört yüzde birine eşit olan eski bir ağırlık ölçüsü“ sorusuna cevap olarak “DİRHEM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

sözlükte okkanın dört yüzde birine eşit olan eski bir ağırlık ölçüsü, okkanın dört yüzde birine eşit olan eski bir ağırlık ölçüsü nedir, bulmaca çözümü okkanın dört yüzde birine eşit olan eski bir ağırlık ölçüsü, okkanın dört yüzde birine eşit olan eski bir ağırlık ölçüsü tanımı, bulmaca soruları okkanın dört yüzde birine eşit olan eski bir ağırlık ölçüsü, okkanın dört yüzde birine eşit olan eski bir ağırlık ölçüsü ne demek, bulmaca okkanın dört yüzde birine eşit olan eski bir ağırlık ölçüsü, sözlük okkanın dört yüzde birine eşit olan eski bir ağırlık ölçüsü, bulmacada okkanın dört yüzde birine eşit olan eski bir ağırlık ölçüsü, sözlükte okkanın dört yüzde birine eşit olan eski bir ağırlık ölçüsü ne, okkanın dört yüzde birine eşit olan eski bir ağırlık ölçüsü açıklaması, okkanın dört yüzde birine eşit olan eski bir ağırlık ölçüsü, bulmaca sözlüğü 'okkanın dört yüzde birine eşit olan eski bir ağırlık ölçüsü'