Normalden fazla sayıda memenin bulunması bulmacada nedir?

Normalden fazla sayıda memenin bulunması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Normalden fazla sayıda memenin bulunması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Normalden fazla sayıda memenin bulunması“ sorusuna cevap olarak “POLİMASTİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

normalden fazla sayıda memenin bulunması tanımı, bulmacada normalden fazla sayıda memenin bulunması, bulmaca normalden fazla sayıda memenin bulunması, bulmaca sözlüğü 'normalden fazla sayıda memenin bulunması', sözlükte normalden fazla sayıda memenin bulunması ne, normalden fazla sayıda memenin bulunması açıklaması, normalden fazla sayıda memenin bulunması ne demek, normalden fazla sayıda memenin bulunması nedir, normalden fazla sayıda memenin bulunması, sözlük normalden fazla sayıda memenin bulunması, bulmaca soruları normalden fazla sayıda memenin bulunması, sözlükte normalden fazla sayıda memenin bulunması, bulmaca çözümü normalden fazla sayıda memenin bulunması