Normal dile göre daha kısa olan ve bir bilgiyi ya da bir belgeyi temsil ede bulmacada nedir?

Normal dile göre daha kısa olan ve bir bilgiyi ya da bir belgeyi temsil ede“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Normal dile göre daha kısa olan ve bir bilgiyi ya da bir belgeyi temsil ede” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Normal dile göre daha kısa olan ve bir bilgiyi ya da bir belgeyi temsil ede“ sorusuna cevap olarak “KOD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı15
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

normal dile göre daha kısa olan ve bir bilgiyi ya da bir belgeyi temsil ede tanımı, normal dile göre daha kısa olan ve bir bilgiyi ya da bir belgeyi temsil ede, bulmaca normal dile göre daha kısa olan ve bir bilgiyi ya da bir belgeyi temsil ede, normal dile göre daha kısa olan ve bir bilgiyi ya da bir belgeyi temsil ede ne demek, normal dile göre daha kısa olan ve bir bilgiyi ya da bir belgeyi temsil ede nedir, normal dile göre daha kısa olan ve bir bilgiyi ya da bir belgeyi temsil ede açıklaması, bulmaca sözlüğü 'normal dile göre daha kısa olan ve bir bilgiyi ya da bir belgeyi temsil ede', bulmaca soruları normal dile göre daha kısa olan ve bir bilgiyi ya da bir belgeyi temsil ede, sözlükte normal dile göre daha kısa olan ve bir bilgiyi ya da bir belgeyi temsil ede ne, bulmaca çözümü normal dile göre daha kısa olan ve bir bilgiyi ya da bir belgeyi temsil ede, sözlük normal dile göre daha kısa olan ve bir bilgiyi ya da bir belgeyi temsil ede, sözlükte normal dile göre daha kısa olan ve bir bilgiyi ya da bir belgeyi temsil ede, bulmacada normal dile göre daha kısa olan ve bir bilgiyi ya da bir belgeyi temsil ede