Nisan Ayında Açan Sarı Çiçekli Bir Ot bulmacada nedir?

Nisan Ayında Açan Sarı Çiçekli Bir Ot“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Nisan Ayında Açan Sarı Çiçekli Bir Ot” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Nisan Ayında Açan Sarı Çiçekli Bir Ot“ sorusuna cevap olarak “ABRIL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bulmacada nisan ayında açan sarı çiçekli bir ot, bulmaca soruları nisan ayında açan sarı çiçekli bir ot, bulmaca çözümü nisan ayında açan sarı çiçekli bir ot, nisan ayında açan sarı çiçekli bir ot tanımı, sözlükte nisan ayında açan sarı çiçekli bir ot, sözlük nisan ayında açan sarı çiçekli bir ot, bulmaca nisan ayında açan sarı çiçekli bir ot, nisan ayında açan sarı çiçekli bir ot nedir, nisan ayında açan sarı çiçekli bir ot ne demek, sözlükte nisan ayında açan sarı çiçekli bir ot ne, nisan ayında açan sarı çiçekli bir ot, nisan ayında açan sarı çiçekli bir ot açıklaması, bulmaca sözlüğü 'nisan ayında açan sarı çiçekli bir ot'