Nilüfer cinsinden birçok bitkiye verilen genel ad bulmacada nedir?

Nilüfer cinsinden birçok bitkiye verilen genel ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Nilüfer cinsinden birçok bitkiye verilen genel ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Nilüfer cinsinden birçok bitkiye verilen genel ad“ sorusuna cevap olarak “LOTUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları nilüfer cinsinden birçok bitkiye verilen genel ad, nilüfer cinsinden birçok bitkiye verilen genel ad ne demek, sözlükte nilüfer cinsinden birçok bitkiye verilen genel ad ne, nilüfer cinsinden birçok bitkiye verilen genel ad nedir, nilüfer cinsinden birçok bitkiye verilen genel ad, bulmaca çözümü nilüfer cinsinden birçok bitkiye verilen genel ad, sözlük nilüfer cinsinden birçok bitkiye verilen genel ad, sözlükte nilüfer cinsinden birçok bitkiye verilen genel ad, nilüfer cinsinden birçok bitkiye verilen genel ad tanımı, bulmaca sözlüğü 'nilüfer cinsinden birçok bitkiye verilen genel ad', nilüfer cinsinden birçok bitkiye verilen genel ad açıklaması, bulmaca nilüfer cinsinden birçok bitkiye verilen genel ad, bulmacada nilüfer cinsinden birçok bitkiye verilen genel ad