Nilüfer cinsinden bir çok bitkiye verilen genel ad bulmacada nedir?

Nilüfer cinsinden bir çok bitkiye verilen genel ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Nilüfer cinsinden bir çok bitkiye verilen genel ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Nilüfer cinsinden bir çok bitkiye verilen genel ad“ sorusuna cevap olarak “LOTUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

nilüfer cinsinden bir çok bitkiye verilen genel ad ne demek, nilüfer cinsinden bir çok bitkiye verilen genel ad nedir, nilüfer cinsinden bir çok bitkiye verilen genel ad, bulmacada nilüfer cinsinden bir çok bitkiye verilen genel ad, sözlükte nilüfer cinsinden bir çok bitkiye verilen genel ad, bulmaca soruları nilüfer cinsinden bir çok bitkiye verilen genel ad, bulmaca nilüfer cinsinden bir çok bitkiye verilen genel ad, nilüfer cinsinden bir çok bitkiye verilen genel ad tanımı, sözlükte nilüfer cinsinden bir çok bitkiye verilen genel ad ne, sözlük nilüfer cinsinden bir çok bitkiye verilen genel ad, bulmaca çözümü nilüfer cinsinden bir çok bitkiye verilen genel ad, nilüfer cinsinden bir çok bitkiye verilen genel ad açıklaması, bulmaca sözlüğü 'nilüfer cinsinden bir çok bitkiye verilen genel ad'