Nil ırmağının göl şeklinde genişlemesi bulmacada nedir?

Nil ırmağının göl şeklinde genişlemesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Nil ırmağının göl şeklinde genişlemesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Nil ırmağının göl şeklinde genişlemesi“ sorusuna cevap olarak “DEBO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'nil ırmağının göl şeklinde genişlemesi', sözlükte nil ırmağının göl şeklinde genişlemesi, bulmaca soruları nil ırmağının göl şeklinde genişlemesi, sözlükte nil ırmağının göl şeklinde genişlemesi ne, nil ırmağının göl şeklinde genişlemesi, nil ırmağının göl şeklinde genişlemesi nedir, bulmaca nil ırmağının göl şeklinde genişlemesi, nil ırmağının göl şeklinde genişlemesi açıklaması, bulmaca çözümü nil ırmağının göl şeklinde genişlemesi, sözlük nil ırmağının göl şeklinde genişlemesi, nil ırmağının göl şeklinde genişlemesi tanımı, bulmacada nil ırmağının göl şeklinde genişlemesi, nil ırmağının göl şeklinde genişlemesi ne demek