Nişastanın bölünmesinden elde edilen zamklı bir madde bulmacada nedir?

Nişastanın bölünmesinden elde edilen zamklı bir madde“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Nişastanın bölünmesinden elde edilen zamklı bir madde” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Nişastanın bölünmesinden elde edilen zamklı bir madde“ sorusuna cevap olarak “DEKSTRİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmaca nişastanın bölünmesinden elde edilen zamklı bir madde, bulmaca çözümü nişastanın bölünmesinden elde edilen zamklı bir madde, nişastanın bölünmesinden elde edilen zamklı bir madde nedir, nişastanın bölünmesinden elde edilen zamklı bir madde tanımı, nişastanın bölünmesinden elde edilen zamklı bir madde açıklaması, nişastanın bölünmesinden elde edilen zamklı bir madde ne demek, sözlükte nişastanın bölünmesinden elde edilen zamklı bir madde ne, nişastanın bölünmesinden elde edilen zamklı bir madde, sözlükte nişastanın bölünmesinden elde edilen zamklı bir madde, bulmacada nişastanın bölünmesinden elde edilen zamklı bir madde, bulmaca sözlüğü 'nişastanın bölünmesinden elde edilen zamklı bir madde', bulmaca soruları nişastanın bölünmesinden elde edilen zamklı bir madde, sözlük nişastanın bölünmesinden elde edilen zamklı bir madde