Nesneyi belirgin gösteren çevre çizgisi bulmacada nedir?

Nesneyi belirgin gösteren çevre çizgisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Nesneyi belirgin gösteren çevre çizgisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Nesneyi belirgin gösteren çevre çizgisi“ sorusuna cevap olarak “KONTUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmaca nesneyi belirgin gösteren çevre çizgisi, nesneyi belirgin gösteren çevre çizgisi açıklaması, sözlükte nesneyi belirgin gösteren çevre çizgisi ne, sözlükte nesneyi belirgin gösteren çevre çizgisi, bulmaca soruları nesneyi belirgin gösteren çevre çizgisi, nesneyi belirgin gösteren çevre çizgisi, bulmacada nesneyi belirgin gösteren çevre çizgisi, bulmaca çözümü nesneyi belirgin gösteren çevre çizgisi, nesneyi belirgin gösteren çevre çizgisi ne demek, nesneyi belirgin gösteren çevre çizgisi tanımı, bulmaca sözlüğü 'nesneyi belirgin gösteren çevre çizgisi', nesneyi belirgin gösteren çevre çizgisi nedir, sözlük nesneyi belirgin gösteren çevre çizgisi