Nesirde yapılan kafiye veya uyak bulmacada nedir?

Nesirde yapılan kafiye veya uyak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Nesirde yapılan kafiye veya uyak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Nesirde yapılan kafiye veya uyak“ sorusuna cevap olarak “SECİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

nesirde yapılan kafiye veya uyak tanımı, bulmaca nesirde yapılan kafiye veya uyak, bulmaca sözlüğü 'nesirde yapılan kafiye veya uyak', sözlükte nesirde yapılan kafiye veya uyak, bulmaca soruları nesirde yapılan kafiye veya uyak, sözlükte nesirde yapılan kafiye veya uyak ne, nesirde yapılan kafiye veya uyak nedir, bulmacada nesirde yapılan kafiye veya uyak, sözlük nesirde yapılan kafiye veya uyak, bulmaca çözümü nesirde yapılan kafiye veya uyak, nesirde yapılan kafiye veya uyak açıklaması, nesirde yapılan kafiye veya uyak, nesirde yapılan kafiye veya uyak ne demek