Nepal halkının Everest dağına verdikleri ad bulmacada nedir?

Nepal halkının Everest dağına verdikleri ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Nepal halkının Everest dağına verdikleri ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Nepal halkının Everest dağına verdikleri ad“ sorusuna cevap olarak “SAGARMATHA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

sözlükte nepal halkının everest dağına verdikleri ad ne, sözlükte nepal halkının everest dağına verdikleri ad, sözlük nepal halkının everest dağına verdikleri ad, bulmaca soruları nepal halkının everest dağına verdikleri ad, bulmacada nepal halkının everest dağına verdikleri ad, nepal halkının everest dağına verdikleri ad nedir, nepal halkının everest dağına verdikleri ad açıklaması, nepal halkının everest dağına verdikleri ad tanımı, nepal halkının everest dağına verdikleri ad, nepal halkının everest dağına verdikleri ad ne demek, bulmaca çözümü nepal halkının everest dağına verdikleri ad, bulmaca nepal halkının everest dağına verdikleri ad, bulmaca sözlüğü 'nepal halkının everest dağına verdikleri ad'