Nemrut Dağı üzerindeki dev heykelleri gerçekleştiren ve Kuzey Suriye ile Gü bulmacada nedir?

Nemrut Dağı üzerindeki dev heykelleri gerçekleştiren ve Kuzey Suriye ile Gü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Nemrut Dağı üzerindeki dev heykelleri gerçekleştiren ve Kuzey Suriye ile Gü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Nemrut Dağı üzerindeki dev heykelleri gerçekleştiren ve Kuzey Suriye ile Gü“ sorusuna cevap olarak “KOMMAGENE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte nemrut dağı üzerindeki dev heykelleri gerçekleştiren ve kuzey suriye ile gü ne, sözlük nemrut dağı üzerindeki dev heykelleri gerçekleştiren ve kuzey suriye ile gü, nemrut dağı üzerindeki dev heykelleri gerçekleştiren ve kuzey suriye ile gü tanımı, nemrut dağı üzerindeki dev heykelleri gerçekleştiren ve kuzey suriye ile gü nedir, bulmaca nemrut dağı üzerindeki dev heykelleri gerçekleştiren ve kuzey suriye ile gü, nemrut dağı üzerindeki dev heykelleri gerçekleştiren ve kuzey suriye ile gü açıklaması, nemrut dağı üzerindeki dev heykelleri gerçekleştiren ve kuzey suriye ile gü, bulmaca çözümü nemrut dağı üzerindeki dev heykelleri gerçekleştiren ve kuzey suriye ile gü, nemrut dağı üzerindeki dev heykelleri gerçekleştiren ve kuzey suriye ile gü ne demek, bulmaca soruları nemrut dağı üzerindeki dev heykelleri gerçekleştiren ve kuzey suriye ile gü, bulmaca sözlüğü 'nemrut dağı üzerindeki dev heykelleri gerçekleştiren ve kuzey suriye ile gü', bulmacada nemrut dağı üzerindeki dev heykelleri gerçekleştiren ve kuzey suriye ile gü, sözlükte nemrut dağı üzerindeki dev heykelleri gerçekleştiren ve kuzey suriye ile gü