Nemli Bölgelerde Yetişen Yeşilimsi Sarı Çiçekli Bir Bitki bulmacada nedir?

Nemli Bölgelerde Yetişen Yeşilimsi Sarı Çiçekli Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Nemli Bölgelerde Yetişen Yeşilimsi Sarı Çiçekli Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Nemli Bölgelerde Yetişen Yeşilimsi Sarı Çiçekli Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “BACAKKIRAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

bulmaca nemli bölgelerde yetişen yeşilimsi sarı çiçekli bir bitki, nemli bölgelerde yetişen yeşilimsi sarı çiçekli bir bitki ne demek, sözlük nemli bölgelerde yetişen yeşilimsi sarı çiçekli bir bitki, bulmaca soruları nemli bölgelerde yetişen yeşilimsi sarı çiçekli bir bitki, nemli bölgelerde yetişen yeşilimsi sarı çiçekli bir bitki nedir, sözlükte nemli bölgelerde yetişen yeşilimsi sarı çiçekli bir bitki, sözlükte nemli bölgelerde yetişen yeşilimsi sarı çiçekli bir bitki ne, nemli bölgelerde yetişen yeşilimsi sarı çiçekli bir bitki tanımı, nemli bölgelerde yetişen yeşilimsi sarı çiçekli bir bitki açıklaması, nemli bölgelerde yetişen yeşilimsi sarı çiçekli bir bitki, bulmacada nemli bölgelerde yetişen yeşilimsi sarı çiçekli bir bitki, bulmaca çözümü nemli bölgelerde yetişen yeşilimsi sarı çiçekli bir bitki, bulmaca sözlüğü 'nemli bölgelerde yetişen yeşilimsi sarı çiçekli bir bitki'