Nemden ya da yağmurdan korkma bulmacada nedir?

Nemden ya da yağmurdan korkma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Nemden ya da yağmurdan korkma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Nemden ya da yağmurdan korkma“ sorusuna cevap olarak “HİGROFOBİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'nemden ya da yağmurdan korkma', nemden ya da yağmurdan korkma ne demek, nemden ya da yağmurdan korkma nedir, nemden ya da yağmurdan korkma tanımı, bulmaca nemden ya da yağmurdan korkma, nemden ya da yağmurdan korkma, bulmacada nemden ya da yağmurdan korkma, bulmaca çözümü nemden ya da yağmurdan korkma, bulmaca soruları nemden ya da yağmurdan korkma, sözlük nemden ya da yağmurdan korkma, sözlükte nemden ya da yağmurdan korkma ne, nemden ya da yağmurdan korkma açıklaması, sözlükte nemden ya da yağmurdan korkma