Nefesi Kesen Sürekli Öksürük bulmacada nedir?

Nefesi Kesen Sürekli Öksürük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Nefesi Kesen Sürekli Öksürük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Nefesi Kesen Sürekli Öksürük“ sorusuna cevap olarak “AFAĞAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

nefesi kesen sürekli öksürük, bulmaca sözlüğü 'nefesi kesen sürekli öksürük', bulmaca çözümü nefesi kesen sürekli öksürük, nefesi kesen sürekli öksürük açıklaması, bulmaca nefesi kesen sürekli öksürük, sözlükte nefesi kesen sürekli öksürük, nefesi kesen sürekli öksürük nedir, bulmaca soruları nefesi kesen sürekli öksürük, bulmacada nefesi kesen sürekli öksürük, sözlük nefesi kesen sürekli öksürük, nefesi kesen sürekli öksürük tanımı, nefesi kesen sürekli öksürük ne demek, sözlükte nefesi kesen sürekli öksürük ne