Nükleik asitlerin yapılarında bulunan azotlu bir pürin bazı bulmacada nedir?

Nükleik asitlerin yapılarında bulunan azotlu bir pürin bazı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Nükleik asitlerin yapılarında bulunan azotlu bir pürin bazı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Nükleik asitlerin yapılarında bulunan azotlu bir pürin bazı“ sorusuna cevap olarak “ADENİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

nükleik asitlerin yapılarında bulunan azotlu bir pürin bazı açıklaması, bulmaca sözlüğü 'nükleik asitlerin yapılarında bulunan azotlu bir pürin bazı', sözlükte nükleik asitlerin yapılarında bulunan azotlu bir pürin bazı ne, bulmaca nükleik asitlerin yapılarında bulunan azotlu bir pürin bazı, bulmacada nükleik asitlerin yapılarında bulunan azotlu bir pürin bazı, bulmaca soruları nükleik asitlerin yapılarında bulunan azotlu bir pürin bazı, bulmaca çözümü nükleik asitlerin yapılarında bulunan azotlu bir pürin bazı, nükleik asitlerin yapılarında bulunan azotlu bir pürin bazı tanımı, sözlük nükleik asitlerin yapılarında bulunan azotlu bir pürin bazı, nükleik asitlerin yapılarında bulunan azotlu bir pürin bazı ne demek, nükleik asitlerin yapılarında bulunan azotlu bir pürin bazı nedir, sözlükte nükleik asitlerin yapılarında bulunan azotlu bir pürin bazı, nükleik asitlerin yapılarında bulunan azotlu bir pürin bazı