Muharrem ayında pişirilen aşure bulmacada nedir?

Muharrem ayında pişirilen aşure“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Muharrem ayında pişirilen aşure” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Muharrem ayında pişirilen aşure“ sorusuna cevap olarak “AS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

muharrem ayında pişirilen aşure ne demek, muharrem ayında pişirilen aşure açıklaması, sözlük muharrem ayında pişirilen aşure, bulmaca muharrem ayında pişirilen aşure, bulmaca soruları muharrem ayında pişirilen aşure, bulmacada muharrem ayında pişirilen aşure, muharrem ayında pişirilen aşure tanımı, bulmaca sözlüğü 'muharrem ayında pişirilen aşure', sözlükte muharrem ayında pişirilen aşure, muharrem ayında pişirilen aşure nedir, bulmaca çözümü muharrem ayında pişirilen aşure, muharrem ayında pişirilen aşure, sözlükte muharrem ayında pişirilen aşure ne