Muğla yöresinde ebegümeci bitkisine verilen ad bulmacada nedir?

Muğla yöresinde ebegümeci bitkisine verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Muğla yöresinde ebegümeci bitkisine verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Muğla yöresinde ebegümeci bitkisine verilen ad“ sorusuna cevap olarak “EBECİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

muğla yöresinde ebegümeci bitkisine verilen ad nedir, muğla yöresinde ebegümeci bitkisine verilen ad, muğla yöresinde ebegümeci bitkisine verilen ad ne demek, sözlükte muğla yöresinde ebegümeci bitkisine verilen ad ne, muğla yöresinde ebegümeci bitkisine verilen ad açıklaması, sözlük muğla yöresinde ebegümeci bitkisine verilen ad, bulmaca muğla yöresinde ebegümeci bitkisine verilen ad, bulmacada muğla yöresinde ebegümeci bitkisine verilen ad, sözlükte muğla yöresinde ebegümeci bitkisine verilen ad, bulmaca çözümü muğla yöresinde ebegümeci bitkisine verilen ad, muğla yöresinde ebegümeci bitkisine verilen ad tanımı, bulmaca sözlüğü 'muğla yöresinde ebegümeci bitkisine verilen ad', bulmaca soruları muğla yöresinde ebegümeci bitkisine verilen ad